2019

Mul Mantra japa

1001   

 JAN
 26

  
 

26 jaanuar       Mul Mantra japa

Prabhudeep Kaur

 
Esmakordselt Eestis ja Hatu joogamõisas -
MUL MANTRA JAPA 1001

Ruumi hoiab Prabhudeep Kaur

Japa on mantra kordamine, kuni saad selle vibratsiooniga üheks ja tekkib tunne, et mantra heliseb sinus endas edasi. Mida pikemalt loitsida seda tugevemalt tuleb ilmsiks mantra vägi ja toime. Japa kestab pausideta ca 8 tundi järjest, mis loob väga sügava ja meditatiivse kogemuse ja teeb võimalikuks muutused sinu mõtetes, tunnetes kogu vibratsioonis ja teadvuses.

ühtlasi viime ennast Mul Mantra Japa'ga uue, 2019 aasta vibratsiooni. 2019 aasta kingib meile terviklikkuse võimalikkuse meie endi olemuses. Oled oodatud aktiveerima seda võimalust Mul Mantrat vibreerides!

MUL MANTRA vibratsioon aitab lahustada enegiablokke ja avardada teadlikkust. Mul Mantra tuumtähendus kirjeldab üheks olemist - Ek Ong Kar - Looja on looduga üks - loodu on Loojaga üks. See mantra annab sulle võimaluse olla ühenduses oma lõpmatu igavikulise olemusega ning samuti teadlikkuse ja kogemuse oma piiramatust potentsiaalist inimesena. Kundalini jooga meister Yogi Bhajan on öelnud, et seda mantrat loitsides saame ümber pöörata oma ''üles-alla'' karmilise elusaatuse voolavaks ja külluslikuks eluteeks.

MUL MANTRAs sisaldub 108 tähte (Gurumuki originaalkeeles). 108 on number, mida kohtab vaimsetes traditsioonides tihti: näiteks palvekee koosneb 108st vääriskivist, Indias on 108 püha paika, Budismis on 108 erinevat tunnet, mida on vaja ületada Nirvaanasse jõudmiseks.
Päikese diameeter on 108 korda suurem kui Maal.
Päikese ja Maa vaheline kaugus on 108 kordne Päikese diameeter.
Kuu ja Maa vaheline kaugus on 108 kordne Kuu diameeter.

1 on üksolemise, 0 tühjuse ja 8 lõpmatuse sümbol. Meie vaimne areng seisneb algest üks olemisest (1) ja mittemillekski olemisest (0) igavikuliseks (8) saamises.

Alustame päeva 5.30 vaikuses ja sadhanaga.
Sadhanale järgneb hommikusöök vaikuses kell 8.00 ja edasi alates 9.00 toimub Japa. Ainsad helid, mida lood on Mul mantra.

Ajakavasse on sisse kavandatud 30 minutit jooksvateks tualetis käikudeks ning keha kinnitamiseks. Selleks puhuks on alates 13.00 laud kaetud ampsudega, mida saab mugavalt ja möödaminnes suhu pista.
Eraldi ühine õhtusöök toimub peale Japat ca kell 18.00.

Riietu kihiti, mugavalt, soojalt ja heledasse. Peavalude vältimiseks on soovitav kanda peakatet.

Koha tagamiseks palun registreeru täites allolev vorm sündmuse lõpus.

Päeva panus 50EUR tasu palun enne sündmust Valguspere MTÜ pangakontole EE342200221054997760 märkega Japa ja oma nimi.

Kogu päeva toitude panus 30EUR (hommikusöök, päeva tervislikud snäkid, õhtusöök) võta kaasa palun sularahas.

NB! Soovijaile on võimalus tulla eelmisel õhtul öömajale külalistuppa.
Sellest anna palun märku yoga@prabhudeep.com, 5067599

 

 

 
Prabhudeep Kaur

Käesoleval hetkel on Prabhudeep Kaur teise aasta intern ATA (Aquarian Teachers Academy) õpetajate õpetajate koolitaja programmis.

Ta on sooja südamega ja särav joogaõpetaja ning joogakursuste korraldaja aastast 2011.

Tänu pea 20 aastasele ettevõtja kogemusele on ta saanud rikkaliku kogemustepagasi inimloomusest, organisatsiooni dünaamikast ning arendanud loovust ja leidlikkust erinevates elu valdkondades.

Tema kogemus ärimaailmas lõid võimaluse oma eesmärkide ümbervaatamiseks ning suunasid teda pühendama oma elu sügava inimpotentsiaali avastamise ja seda toetava joogaliku elustiili jagamisele.

2011 aastast on Prabhudeep Kaur pühendunud kundalini jooga ja Yogi Bhajani õpetuste jagamisele viies läbi regulaarselt joogatunde ja töötubasid, mille fookuses on ülendada ja tervendada inimesi nende inimeseks olemise teekonnal.

Prabhudeep Kaur on avardanud omi teadmisi ja oskusi teadliku raseduse, laste- ja noortejooga, Karam Kriya numeroloogia, Meditatiivse Tervendamise ja naiste õpetuste valdkonnas.

Ta on teenininud Eesti Kundalini kogukonda õpetajate ühingu esineisena aastatel 2012 - 2014.

Prabhudeep elab oma perekonnaga Hatu mõisa ajaloolises kogukonnakeskuses. Looduse ja rahu keskel asuv kõrge sagedusega mõisakeskus teenib kogukonda jagades õpetusi elamise kultuurist ning on koduks Valguspere MTÜ-le.
 

  

 
 

 

 
Toimumiskoht

Koolitus toimub Valguspere kodus, kaunis Hatu mõisas,
55km kaugusel Tallinnast.


 

 

 

 


Korraldaja: Valguspere.    Registreerimiseks vajuta 'START'

powered by Typeform

 <<  tagasi sündmuste juurde  <<  back to events  << 
 

 Valguspere
 Meist
 Avalikud dokumendid
 Õppekorralduse alused
 
 
 

 Sündmused
 Tulevased sündmused
 Toimunud sündmused
 
 
 
 

                  


   
 
 

 

  © 2012-  Valguspere MTÜ