2019

Naistelaager

Joogalaager   

 JUL
 15

  
 

15-19 juuli       NAISTELAAGER

Sat Guru Kaur, Prabhudeep Kaur

 


Naistelaager Hatu mõisas

ELU SÄRAVAS NAISELIKKUSES
2019 aasta laagri teema on

,,JUMALANNAD SINUS"

Please see in English below.

Pühenda endale väekas viiepäevak, eemal tööst, nutiseadmetest, kodustest kohustustest, et:

* ennast armastusega LAADIDA ja HELLITADA,
* PÜHITSEDA naiste koos olemise ja koos loomise MAAGIAT,
* VÄESTADA end naiseks olemise teekonnal.

Mõisapargi mitmeid sajandeid kestnud naisenergiat kiirgavate pärnade all:
* teeme iidseid, väestavaid naistele mõeldud joogapraktikaid,
* lõdvestume,
* mediteerime,
* teeme ja kogeme ilu,
* lubame endale tasakaalustatud toiduelamusi ning
* naudime teadlikult oma terviklikkust ja loomingulisust lõdvestunud naisena.

Laagri keskmes on sel aastal oma naiselikkusesse avardamine jumalannade arhetüüpidest inspireerudes. Uurime ja kogeme, kuidas jumalannad saavad meid väestada igapäevaelus ja olla toeks meie vaimse kasvamise teekonnal.

Sel aastal kogeme ja jagame, millised emotsioonid meid piiravad või millised avardavad. Lubame emotsioonidel olla neid kehastades. Seda selleks, et olla suuteline aktsepteerima oma varjukülgi.
Haavad meie hinges võimaldavad meil kasvatada oma võimekust vastu võtta positiivseid emotsioone ja elada oma potentsiaali väeka naisena - selle eksistentsi jumaliku loojana.
Armistunud haavad asuvad sügaval meie psüühikas. Neid unarusse jättes kasvab armkude veelgi tugevamaks. Haavad on otsekui pimedusse peidetud varjud, mis võtavad võimust, kui sa väsid.

"Haav on koht, kust pääseb sisse valgus"

Laagri päevad näevad üldjoontes välja nii:

6.00 väestav hommikujooga
8.30 hommikusöök ja hommikujutud
10.00 - 13.30 loengud ja praktikad
13.30 - 15.30 lõuna ja lõunajutud päikeses
15.30 - 18.00 loengud ja praktikad
18.30 - 19.30 õhtusöök ja õhtused jutud
19.30 lõõgastav õhtuprogramm
21.00 - 21.30 head ööd meditatsioon

Ruumi on hoidmas pikaajalise naisteõpetuste jagajana kundalini jooga juhtivõpetaja Sat Guru Kaur (Hispaania) ja Hatu mõisa perenaine Prabhudeep Kaur (Eesti) ning veel mitmed väekad abilised ja haldjad.

Laagri õpetused tõlgitakse vastavalt osalejatele, kas inglise-eesti, eesti-inglise ja/või eesti-vene, inglise-vene suunal.

Õpetuste panus:
Lääne-Harju valla, Saue valla ja Keila linna elanikele: 50 EUR
Mujalt piirkondadest liitujaile:
350 EUR - varase registreerumise korral kuni 15, juunini 2019.
400EUR - regisitreerudes peale 15. juunit 2019
Mujalt piirkondadest liitujatele kehtib soodustus -10% naistelaagri õpetuste, majutuse ja toidu hinnast juhul kui soovitakse osaleda peale laagrit toimuval Kundalini Jooga Festivalil.

Taimne toit kogu laagri perioodil kokku: 100 EUR
ööbimine romantilisel mõisapööningul: 20 EUR/ öö
ööbimine oma varustuse ja telgiga: 10 EUR/ öö

Registreerumine alloleva vormi kaudu

Info laagri õpetuste ja sisu kohta:
Prabhudeep Kaur tel 50 67 599, yoga [at] prabhudeep.com

Info korralduslikes küsimustes:
projektijuht Helen Kooviste 55 72 784
vaevoog [at] @gmail.com

Projekti kaasrahastatakse Euroopa maaelu Arengu Põllumajandusfondi LEADER meetmest


Detailne info: Prabhudeep Kaur
yoga@prabhudeep.com
+372 506 7599


In English

Women's camp "LIVING GRACE"
theme of 2019 "Goddesses Within"

Dedicate yourself a powerful and transformative five days away from work, smart devices, children, and family to:

* To nurture and LOVE YOURSELF,
* To celebrate the MAGIC of CO-CREATION
* To EMPOWER a woman in you

Under the nearly 400-year-old lindens of the manor park, we do ancient, powerful yoga practices for women, relax, meditate, create and experience beauty, eat balanced vegetarian food and enjoy our integrity and creativity as a relaxed woman.

We come together to discover the mystery of sacred womanhood - to activate the Goddess archetypes within ourselves. We will study and experience how goddesses can serve as empowering guides in your everyday life and spiritual growth.

Main idea of the camp is to investigate the arhetypes of Goddesses in every woman's nature and to embody the emotions coherent to goddess archetypes.

Trauma leaves scars in our emotional and physical body. This camp will be to go deep into our emotions and see what emotion restricts or triggers us into contraction or expansion. We will address 5 main emotions and play, discover, investigate, feel to allow and embody each emotion, going into the underworld of sadness, grief, anger to come out into surprise, curiosity, joy and excitement for life.

To live fully means to have the capacity and resilience to allow and accept our shadow and trauma, which allows us to deepen our capacity to experience the positive emotion and live our potential as women co-divine creators of this existence.

Your wounds lie fragmented deep within your psyche. If you have not reconciled them, they grow stronger until you address them. They are the imposing shadow, lurking in the darkness waiting to grab hold if you grow weary.

"The wound is the place where the light enters you".

For registrtation fill in the form below

More information: yoga[at]prabhudeep.com, +3725067599

Course fees:

Teachings.
Early bird until 15th of June 350EUR, includes registration fee 50EUR (invoice for registration fee is sent after fulfilling the registration form below at this page.
After 15th of June the fee is 400EUR.

Accommodation in Hatu manor romantic attic (4 nights): 80EUR
Vegetarian food: 100EUR

Come and share the beauty and blessings of sacred womanhood!

 

 

 
Sat Guru Kaur Khalsa

Sat Guru Kaur on Briti päritolu kundalini jooga esimese ja teise taseme juhtivõpetaja. Resideerudes Barcelonas, on ta käinud kundalini jooga maagilist rada juba 20 aastat ning teda on sügavalt puudutanud Yogi Bhajani õpetused perioodil, mil ta elas USA-s Espanolas meistri kõrval.

Ta tunnetab oma sügavat seotust kuldse pärimusliiniga ja jagab kirglikult kundalini jooga õpetuste puhtust ja olemust töötubades ja meistriklassides üle Euroopa ja Lõuna-Ameerika. Ta on somaatilise kogemuse terapeut (Trauma Resolution by Peter Levine) ning kasutab seda tehnikat oma koolitustel ja töötubades üle maailma.

Saades inspiratsiooni Joogi Bhajani õpetustest naistele ning elades Mehhikos, puudutas tuntud shaman Sat Guru kolmandat silma kristalliga ning lausus, "Mine, naised ootavad sind!". Sellest ajast on ta õpetanud ja toetanud naiste tervendava väe ringe - spetsaalselt naistele suunatud püha energiaga laagreid, et praktiseerida kundalini joogat ja meditatsioone, et tervendada ja transformeerida nende elusid ning toetada oma naiseliku olemusega taasühinemist.

Ta usub, et Veevalaja ajastu saab tõeliselt avalduda, kui naised on oma naiseliku väega ühendatud ja seisavad vastutustundlikult selle eest, et naiselik tarkus ja projektsioon loovad tervendust elamiseks uuel ajastul

Sat Guru Kaur on dünaamiline õpetaja, kes usub õpetuste puhta ja tõelisena säilitamise vajalikkusesse ning jagab õpetusi tänapäevasel ja läbipaistval viisil, jäädes samas truuks traditsioonile.
 

  

  

 


 

 
Prabhudeep Kaur

Käesoleval hetkel on Prabhudeep Kaur teise aasta intern ATA (Aquarian Teachers Academy) õpetajate õpetajate koolitaja programmis.

Ta on sooja südamega ja särav joogaõpetaja ning joogakursuste korraldaja aastast 2011.

Tänu pea 20 aastasele ettevõtja kogemusele on ta saanud rikkaliku kogemustepagasi inimloomusest, organisatsiooni dünaamikast ning arendanud loovust ja leidlikkust erinevates elu valdkondades.

Tema kogemus ärimaailmas lõid võimaluse oma eesmärkide ümbervaatamiseks ning suunasid teda pühendama oma elu sügava inimpotentsiaali avastamise ja seda toetava joogaliku elustiili jagamisele.

2011 aastast on Prabhudeep Kaur pühendunud kundalini jooga ja Yogi Bhajani õpetuste jagamisele viies läbi regulaarselt joogatunde ja töötubasid, mille fookuses on ülendada ja tervendada inimesi nende inimeseks olemise teekonnal.

Prabhudeep Kaur on avardanud omi teadmisi ja oskusi teadliku raseduse, laste- ja noortejooga, Karam Kriya numeroloogia, Meditatiivse Tervendamise ja naiste õpetuste valdkonnas.

Ta on teenininud Eesti Kundalini kogukonda õpetajate ühingu esinaisena aastatel 2012 - 2014.

Prabhudeep elab oma perekonnaga Hatu mõisa ajaloolises kogukonnakeskuses. Looduse ja rahu keskel asuv kõrge sagedusega mõisakeskus teenib kogukonda jagades õpetusi elamise kultuurist ning on koduks Valguspere MTÜ-le.
 

  

 

 
Toimumiskoht

Koolitus toimub Valguspere kodus, kaunis Hatu mõisas,
55km kaugusel Tallinnast.


 

 

 

 
Naistelaager toimub projekti raames 'Elujõulisem kogukond',
mida kaasrahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi Leader meetmest.

Korraldajad: Audevälja Arenduskeskus ja Valguspere.    Registreerimiseks vajuta 'START'

powered by Typeform

 <<  tagasi sündmuste juurde  <<  back to events  << 
 

 Valguspere
 Meist
 Avalikud dokumendid
 L1 Õppekava
 
 MHP Õppekava
 Õppekorralduse alused
 
 
 

 Sündmused
 Tulevased sündmused
 Toimunud sündmused


 Huvitavat lugemist
 
 
 
 

                  


   
 
 

 

  © 2012-  Valguspere MTÜ