2018

Asana Refinement Workshop

Õpituba / Workshop   

 MAY
 19

 
 

19-20 mai     ASANATE VIIMISTLEMISE ÕPITUBA

Teacher: Amrit Kaur

 


Tule kogema kundalini jooga praktikate terviklikku toimet!

Kundalini joogat tehes kohtud iseendaga sügavamal tasandil. Esmalt lõpliku endaga, kellel on füüsilised piirangud, hirmud, negatiivsed mõtted ja energeetilised blokid. Kui praktikad on sooritatud täpselt, võimaldab see kogeda ka sinu lõpmatut olemust. Me kõik oleme tundnud avardunud teadvuse seisundit - avatud südame, vabalt voolava energia ja neutraalse meelega ennast. Kuidas jõuda oma praktikaid kodus tehes alati selle kogemuseni ja kuidas saame pakkuda selle kogemise võimalust oma õpilastele?

Korrektne arusaamine praktikatest ja asanatest on esmatähtis. See hõlmab nii füüsilist tasandit - nagu korrektne poos ja kaitsvate lukkude kasutamine ning samuti ka teadlikku hingamist ja neutraalse meele rakendamist.

Töötoas me uurime ja avastame, kuidas jõuda tervikliku väestava praktikani ning millised on korrektse praktiseerimise ning asanate mõju meie füüsilisele, mentaalsele ning samuti ka vaimsele ja energeetilisele olemusele.


Experience the full benefit from practicing Kundalini Yoga!

Practicing a kundalini yoga kriya is deeply meeting with yourself. First with the finite Self like your physical limitations, your fears, negative thoughts and energetic blocks. But if the practice is complete, it will allow you to experience your infinite Self as well. We all know this feeling of our expanded Self with an open heart, our energy flowing and a bright and neutral mind. How can we achieve this experience each time we practice at home and how can we open it to our students?

A correct understanding and practice of the asanas is the basis. It includes the physical plane like correct position and the use of protective bandhas as well as conscious breathing and the engagement of the meditative mind.

In this workshop we will explore how to achieve this complete practice and what are its benefits on both, the physical and mental as well as on the spiritual and energetic level.
 

 

 
Amrit Kaur

Amrit Kaur on sündinud 1963 aastal Saksamaal. Ta on ema. Omab magistrikraadi kirjanduses ja filosoofias ja omab ettevalmistust sotsiaalkorralduses. Ta on kundalini jooga õpetaja alates 1991 aastast ning õpetajakoolitaja alates 1994 aastast. Samuti on ta rasedate jooga õpetajakoolituse programmi kaasasutaja Berliinis. Ta on KRI esimese ja teise taseme juhtivõpetaja.

Spetsialiseerumise valdkonnad: humanoloogia (Kundalini joogaõpetuse osa inimeseks olemisest), joogaasendid, naiste jooga. Samuti jooga rasedatele, õpetaja roll ja eetika, meditatsioon, Sikhide dharma. Samuti praktiseerib ta Sat Nam Rasayan'i.
Tema õpetajaks on Yogi Bhajan.

Amrit Kaur on öelnud: "Ma armastan kundalini jooga täpsete joogapraktikate ja sügava energiavoo avaldumise lubamise ime kombinatsiooni. Olen osa saanud Guru Premi juhendatud esimestest joogakursustest juba 20 aastat tagasi, mil ta saabus Euroopasse saadetuna KRI (Kundalini Research Institute) poolt, et õpetada joogaõpetajate koolitajatele asanaid."


Amrit Kaur is born in 1963 in northern Germany. She is a mother.
Has a M.A. in Literature and Philosophy and training in Social Management.
She is a Kundalini Yoga teacher since 1991, Kundalini Yoga Teacher trainer since 1994 and a co-Founder of Pregnancy Yoga teacher Training in Berlin.
She is a KRI certified Lead trainer of Level 1 and Level 2.
Her specialties are: Humanology, Postures, Women's Yoga, Pregnancy Yoga, Ethics and Role of the teacher, Meditation, Sikh Dharma.

Yogi Bhajan is her teacher. She practices Sat Nam Rasayan.

She has said: "I love the combination of correct practice with the deep allowing of the miracle of energy flow happening in Kundalini yoga.
I was a participant in Guru Prem's first classes in Europe when he was sent by KRI to teach postures to the Teacher Trainers 20 years ago."
 

  
Korraldaja: Valguspere.    Registreerimiseks vajuta 'START'

powered by Typeform

 <<  tagasi sündmuste juurde  <<  back to events  << 
 

 Valguspere
 Meist
 Avalikud dokumendid
 Õppekorralduse alused
 
 
 

 Sündmused
 Tulevased sündmused
 Toimunud sündmused
 
 
 
 

                  


   
 
 

 

  © 2012-  Valguspere MTÜ