2019   

Jürjendal ja Jürjendal

   Kontsert

 OCT
 19

 
 

19 oktoober     
Hatu Muusikakohvik ja õhtusöök

Esinejad: Robert Jürjendal ja Anti Jürjendal

 

Robert Jürjendal - kitarr, elektroonika
Anti Jürjendal - tsello

Isa ja poeg - Robert ja Anti Jürjendal mängivad muusikat, kus mõlemal mängijal on öelda oma kindel sõna. Nende repertuaar koosneb peamiselt Robert Jürjendali heliloomingust kuhu kuulub tema filmi- ja teatrimuusikat ning seadeid eesti ja teiste rahvaste muusikast.
Nende koostöö sai alguse Vanalinna Muusikamaja Kitarristuudio albumil Kõla Coda (2005) ja jätkus aastaid hiljem Roberti sooliabumitega Rõõmu allikas (2013) ja Valguse Palsam (2015). Nad on teinud mitmeid "sõna ja muusika" etteasteid koos luuletaja Doris Kareva ja vaimulik Jaan Tammsaluga, esinenud eesti kirikutes, klubides ja festivalidel. Plaadi Valguse Palsam esitlus toimus Helsingis, kontsertidega Eesti Saatkonnas ja Helsingi Lähetyskirkkos.
Robert Jürjendal (1966) on eesti kitarrist ja helilooja, kelle loomingusse kuuluvad heakõlaline, traditsioonidest lähtuv kammer- ja vokaalmuusika, elektroonikaga põimitud proge-rock ning ambient jazz.
Ta on teinud koostööd eesti ja välismaa artistidega: Tõnis Mägi, Riho Sibul, Siiri Sisask, Liisi Koikson, Kärt Johanson, Celia Roose, Weekend Guitar Trio, UMA, Markus Reuter, Tim Bowness, Colin Edwin, Sandor Szabo, Arve Henriksen jpt.
Osalenud on mees rohkem kui 50 albumi väljaandmisel, mille hulka kuuluvad tema enda 3 sooloalbumit Rõõmu allikas (2013), Valguse palsam (2015), Lihtminevik (2016) ja autoriplaat koos ansambliga Five Seasons (2018). Instrumentaalmuusika kõrval on ta loonud mitmeid teoseid kooridele (RAM, Tütarlastekoor Ellerhein, Kammerkoor Head ööd Vend, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Segakoor K.O.O.R.)
Robert Jürjendal töötab vabakutselise helilooja/interpreedina ja õpetab kitarri Tallinna Muusikakeskkoolis. Alates 2016 aastast on ta Tallinna Kunstihoone muusikasarja SOOLO kuraator. Talle on omistatud Aasta Muusik 2016 tiitel.

robertjyrjendal.com
Anti Jürjendal (1990) alustas oma tšelloõpingutega VHK Vanalinna Muusikamajas, õpetaja Aare Tammesalu käe all. Hiljem jätkas õpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Mart Laasi tšelloklassis. Peale kooli lõpetamist õppis ta Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias prof. Peeter Paemurru tšellopedagoogika erialal.
Anti Jürjendal on esinenud koos Vanalinna Muusikamaja Kitarristuudio, Liis Viira, Jaan Tammsalu, Doris Kareva ja Robert Jürjendaliga.
Ta on kaasa teinud mitmete cd-plaatide salvestamisel: Vanalinna Muusikamaja Kitarristuudio, “Kõla Coda”, Robert Jürjendali “Rõõmu allikas” ja “Valguse palsam”.

Ka sel korral on võimalus nautida kontserti täis kõhuga - avame seltskondliku kodurestorani mõisa söögisaalis, kus naudime Hatu hõrkusid maitseid kolmekäigulise õhtusöögina.
*** Menüüs:
*Sügiskullane kõrvitsasupp väikese vürtsiga
* Tuumakas läätsepäts, kõrvale kaalikatamp ja täppidega salat
* Pööratud õunakook a'la "Chateau Hatu"

Maja on avatud kohvikuks kell 18.00
õhtusöök algab kell 18.00 söögisaalis.
Kontserdi algus kell 19.00 joogasaalis.

*** Õhtusöögile saab vaid eelnevalt registreerudes ja tasudes, et saaksime just õige koguse head ja mahedat toorainet sinu taldrikule varuda.

Registreeru siin

õhtusöögi panus ülekandega 27€
Kell 18.00 on avatud ka kodukohvik, kus pakume kergeid sügisesse sobivaid ampse ja mõisahärra valmistab soovijale erikohvi.

Kontserdi panuseks sularahas varu 10€.
Lapsed alla 16a kuulavad tasuta.

p.s. riietu mugavalt ja soojalt, istume põrandal ja patjadel.
Toole jagub vanema põlvkonna esindajaile.

Registreeru siin

Rohkem infot Hatu mõisas toimuva kontserdi kohta: Prabhudeep Kaur
epost: yoga[at]prabhudeep.com
tel: +372 5067599
 

 

 
Toimumiskoht

Kontsert toimub Valguspere kodus, kaunis Hatu mõisas,
55km kaugusel Tallinnast.

 
Venue

The Concert will be held in the home of Valguspere in Hatu Manor, Estonia.
It's about 55 kms from the International Airport of Tallinn.
For transportation from the Airport to the Venue, please contact the organiser.

Address: Hatu Manor, Hatu, 76013 Lääne-Harju vald, Estonia

 

 

 
     On väga armas, kui saad oma tulemisest meile ette teatada alloleva vormi kaudu - samas saad teha broneeringu õhtusöögile.

powered by Typeform

 <<  tagasi sündmuste juurde  <<  back to events  << 
 

 Valguspere
 Meist
 Avalikud dokumendid
 Õppekava
 Õppekorralduse alused
 
 
 

 Sündmused
 Tulevased sündmused
 Toimunud sündmused
 
 
 
 

                  


   
 
 

 

  © 2012-  Valguspere MTÜ